Poradniki na Steemie

Uwaga !!!


Poradniki z tej witryny są powoli przenoszone do sieci Steem, na której mogę wprowadzić monetyzację dla chętnych. Tam za każdym razem, gdy oddasz głos, będę mógł mieć z tego drobne wynagrodzenie. Aby móc głosować, trzeba być zarejestrowanym w sieci Steem oraz Twoje konto musi mieć jakąkolwiek moc głosowania. Nie jest tak, że od momentu rejestracji i posiadania konta ma się możliwość w głosowaniu o jakiejkolwiek wartości.

Zasady działania tego mechanizmu, opiszę w artykule poświęconym tej tematyce. Zasada działania jest na tyle skomplikowana, że ciężko ją poprawnie przełożyć na formę pisemną.
 

GSM

Podkategoria: Usługi GSM
 

Inne usługi

Telefony, tablety (Android)

Na chwilę obecną to tyle poradników, które zostały przeniesione do sieci Steem.

---

Zaznaczam, że w sieci Steem stosuje się proste formatowanie tekstu, czyli nie ma np. możliwości kolorowania tekstu jak tutaj, ale mam nadzieję, że to Wam nie będzie przeszkadzać. Sieć Steem do formatowania tekstu wykorzystuje "Markdown" (bardziej zoriętowani w temacie będą wiedzieć o co chodzi z tym formatowaniem, a pozostałym zalecam zapoznać się z podstawą działania tego formatowania tekstu, aby mogli zrozumieć, czemu nie można kolorować tekstu oraz innych cudów wyprawiać jak w HTML-u czy CSS-ie.